Aktualność Wyniki - XXV edycja "Równe Szanse" 2023/2024

Wyniki - XXV edycja "Równe Szanse" 2023/2024

Drodzy Stypendyści,

To już XXV edycja Programu Stypendialnego „Równe Szanse”. Kolejny raz wychodząc naprzeciw uzdolnionej młodzieży - chcąc wspierać jej zainteresowania i rozwój - przyznaliśmy stypendia na rok szkolny 2023/2024. Po rozpatrzeniu 76 złożonych wniosków, Komisja Stypendialna przyznała 22 stypendia. Zarząd Fundacji z przyjemnością przedstawia listę laureatów programu „Równe Szanse”:

Kategoria Absolwent

1. Oliwia L. – I LO w Wieluniu

2. Agnieszka Z. – I LO w Wieluniu

3. Magdalena M. – II LO w Wieluniu - stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.

4. Wiktor S. – I LO w Wieluniu - stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

5. Hanna R. – I LO w Wieluniu - stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

6. Martyna K. – II LO w Wieluniu - stypendium specjalne Wielton S.A.

7. Kacper J. – II LO w Wieluniu - stypendium specjalne Zugil S.A.

Kategoria Uczeń Szkoły Ponadpodstawowej

1. Aleksandra K. – I LO w Wieluniu, kl. IV

2. Jakub W. – I LO w Wieluniu, kl. II

3. Tatiana G. – I LO w Wieluniu, kl. II

4. Maja R. - I LO w Wieluniu, kl. IV

5. Ola K. – I LO w Wieluniu, kl. IV

6. Zofia W. – I LO w Wieluniu, kl. III

7. Juliusz S.-B. – ZS w Pajęcznie, kl. III - stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.

8. Anna T. – ZS w Pajęcznie, kl. III - stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.

9. Wiktoria F. – II LO w Wieluniu, kl. II - stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.

10. Rafał D. – II LO w Wieluniu, kl. III - stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

11. Mikołaj F. – ZS nr 1 w Wieluniu, kl. II - stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

12. Wiktoria S. – I LO w Wieluniu, kl. II - stypendium specjalne Wielton S.A.

13. Michał P. – I LO w Wieluniu, kl. II - stypendium specjalne Wielton S.A.

14. Łukasz S. - II LO w Wieluniu, kl. IV - stypendium specjalne Zugil S.A.

15. Krzysztof T. – II LO w Wieluniu, kl. II - stypendium specjalne Zugil S.A.

Każdy stypendysta zobowiązany jest do podpisania umowy stypendialnej. W tym celu do dnia 20 listopada należy zgłosić się do biura Fundacji (Pl. Kazimierza Wielkiego 2, pok. 205). Osoby NIEPEŁNOLETNIE powinny stawić się razem z rodzicem/opiekunem prawnym wskazanym we wniosku. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego, na który zostanie przekazane stypendium.

Na uroczystość wręczenia stypendiów zapraszamy wszystkich laureatów, rodziców, dyrektorów szkół oraz nauczycieli. Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się 24 listopada o godzinie 13:00 w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu w sali nr 146.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!

W razie pytań prosimy o kontakt z Fundacją pod numerem: 723 254 655.