Darowizna PayU

Przekaż 1,5% podatku!

Do przekazania 1,5% wystarczy tylko nasz numer KRS: 0000115352

Numer rachunku bankowego do wpłacania darowizn:

RBS Lututów 53 9256 0004 0070 2760 2000 0010

Jak wykorzystamy 1,5%

Odpisanie 1,5% podatku dochodowego dla Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego zaowocuje wsparciem uzdolnionej młodzieży poprzez stypendia oraz nagrody. Wpływy z 1,5% przyczynią się również do pomocy osobom niepełnosprawnym poprzez prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego oraz udostępnienie subkont, na których Podopieczni Fundacji mogą zbierać środki na leczenie i rehabilitację. Ponadto ofiarowanie 1,5 % podatku dochodowego przysłuży się bieżącej działalności Fundacji oraz regulacji zobowiązań związanych z prowadzeniem naszych projektów.

• Stypendia dla uczniów i studentów
  • Pomoc osobom niepełnosprawnym
  • Pokrycie udziałów własnych związanych z realizacją projektów
Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego została powołana do życia w 2002 roku. Jej głównym obszarem działania jest powiat wieluński. Zajmujemy się wspieraniem uzdolnionych uczniów i studentów z naszego regionu. Niesiemy również pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez zbiórkę 1,5% podatku oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Wspomagamy także okoliczne Stowarzyszenia.

Dziękujemy, za wykazaną aprobatę dla działań naszej Fundacji.