Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Jak skorzystać z wypożyczalni?

Jak skorzystać z wypożyczalni?

Duża ilość sprzętu przyniosła ze sobą również duże koszty utrzymania wypożyczalni, dlatego od 2022 roku wypożyczalnia funkcjonuje jako odpłatna działalność pożytku publicznego. Oznacza to, że w dalszym ciągu jest to działalność NON-PROFIT, czyli nie przynosząca zysku, ale pozwalająca pokryć niezbędne do jej prowadzenia koszty. Z tego powodu cennik wypożyczeń jest bardzo atrakcyjny w porównaniu z konkurencją. Ponadto, od 1 stycznia 2022 roku z wypożyczalni mogą skorzystać osoby z całej Polski, ponieważ ograniczenie terytorialne wyłącznie na powiat wieluński zostało zniesione.

Regulamin Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego został znacznie uproszczony. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie na sprzęt, a jeżeli jest on dostępny na magazynie, to jeszcze tego samego dnia można zgłosić się po jego odbiór. Warunkiem jest wpłacenie kaucji, uregulowanie kosztów najmu za pierwszy okres korzystania i podpisanie Karty Wypożyczeń (załącznik nr 1 do Regulaminu). Jedyną, możliwą formą płatności jest przelew (transakcja bezgotówkowa). Transport sprzętu pozostaje po stronie Klienta, dlatego warto zorganizować większy pojazd w celu przewozu łóżka rehabilitacyjnego.

Biuro Fundacji znajduje się w budynku Starostwa Powiatowego w Wieluniu – plac Kazimierza Wielkiego 2, pokój 205. Z kolei magazyn sprzętu w niewielkiej odległości – przy ul. Piłsudskiego 6 (budynek II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka). W celu zgłoszenia zapotrzebowania na sprzęt należy skontaktować się z biurem Fundacji pod numerem: 723 254 655.

Serdecznie Państwa zachęcamy do skorzystania z Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego prowadzonej przez Fundację na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego. Owe urządzenia do opieki domowej znacznie ułatwiają codzienną egzystencję zarówno osobie chorej jak i jej opiekunom. Warto mieć też na uwadze, że korzystając z usług Fundacji, wspiera się organizację pożytku publicznego przyczyniając się tym samym do podejmowania kolejnych działań na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Poniżej zamieszczamy infografikę - Jak skorzystać z Wypożczalni od 1 stycznia 2022 roku?


INFORMACJA DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH 

OBECNIE ZE SPRZĘTU FUNDACJI


Bezpłatne korzystanie ze sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego dobiega końca dnia 31.12.2021 r. W związku z powyższym 1 stycznia rozpoczynają Państwo nowy okres rozliczeniowy, dlatego jeżeli chcą Państwo kontynuować najem należy w dniach od 1 stycznia do 5 stycznia 2022 roku wykonać przelew za kolejny okres rozliczeniowy (tydzień lub miesiąc) razem z kaucją - zgodnie z obowiązującym cennikiem zamieszczonym poniżej. Przelew można wykonać drogą elektroniczną przez stronę internetową/aplikację banku lub w oddziale swojego banku. 

Styczeń będzie okresem przejściowym, dlatego termin płatności zostanie wydłużony do 5 stycznia. Normalnie zawsze 1 dzień miesiąca będzie w Państwa przypadku dniem rozpoczynającym kolejny okres rozliczeniowy, dlatego chcąc przedłużyć umowę na kolejny miesiąc, należy wykonać przelew przed 1 dniem kolejnego miesiąca. Wykonanie przelewu np. 28 stycznia będzie dla nas informacją, że przedłużają Państwo umowę na kolejny miesiąc.

UWAGA !!! 

PROSIMY NIE WYKONYWAĆ PRZELEWÓW W GRUDNIU 2021 roku.

W razie pytań kontakt pod numerem: 723 254 655.


Może Cię zainteresować