Aktualność Stypendia Pomostowe - Rekomendacje

Stypendia Pomostowe - Rekomendacje

Komisja Stypendialna ds. rekomendacji w XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych po zapoznaniu się z wnioskami przedkłada listę studentów rekomendowanych:

1. Antonina Sołtysiak
  2. Agnieszka Pęcherz
  3. Bartosz Szwed

Wyżej wymienione osoby wypełniają wniosek ONLINE. Bezpośredni odnośnik do wniosku znajduje się TUTAJ.  W razie wątpliwości przy wypełnianiu wniosku zachęcamy do zapoznania się z FAQ – najczęściej zadawane pytania oraz Przewodnikiem pomocnym przy składaniu wniosku.

Wypełniony wniosek, należy ZŁOŻYĆ w systemie, wydrukować, podpisać i dostarczyć do biura Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego do 10 sierpnia 2022 r. Stąd dokumenty zostaną dostarczone do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi.

W razie pytań można kontaktować się  z Fundacją na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego – 723 254 655