Aktualność Przekazaliśmy sprzęt dla Ukrainy

Przekazaliśmy sprzęt dla Ukrainy

W dniu 7 września nastąpiło przekazanie zakupionych przez Fundację kolejnych darów w ramach akcji "Solidarni z Ukrainą" - tym razem dzięki ogromnemu wsparciu miasta partnerskiego Powiatu Wieluńskiego - Estaires z Francji - mogliśmy wyjść z pomocą również poza społeczność przebywającą na terenie naszego powiatu i przekazać specjalistyczny sprzęt o pokaźnej wartości za naszą wschodnią granicę, gdzie będzie służył osobom pozostającym na pierwszej linii frontu.
Dziękujemy władzom miasta Estaires oraz wszystkim mieszkańcom za okazaną pomoc i wsparcie działań naszej Fundacji!
Dziękujemy również panu Oleksandrovi - dzięki jego odwadze sprzęt dotrze bezpośrednio do rąk osób walczących w obwodzie Charkowskim.