Podpisaliśmy umowę w Urzędzie Marszałkowskim
Dziś w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, prezes i wiceprezes naszej Fundacji Tomasz Dawidziak i Agnieszka Wasińska odebrali z rąk Pani marszałek Joanny Skrzydlewskiej bon opiewający na kwotę 15 000,00 zł oraz podpisali umowę na realizację zadania "Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych oraz Łódzki Turniej...
Czytaj dalej