Copyright 2019 - Custom text here

STYPENDIA POMOSTOWE

Lista osób rekomendowanych do otrzymania Stypendium Pomostowego:

1. Julia Grabowska

2. Zuzanna Uzdrzychowska

3. Marta Świątek

4. Karolina Włodarczyk

5. Natalia Bukowiec

6. Kinga Łudczak

Wyżej wymienione osoby wypełniają WNIOSEK ONLINE. Po zakończeniu wypełniania wniosku (ZAPISZ i ZŁÓŻ WNIOSEK), kandydat drukuje z systemu wniosek i listę załączników, podpisuje wniosek i do 14 sierpnia składa w biurze Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o przyjęciu na studia (może być decyzja otrzymana drogą elektroniczną). Jeżeli jeszcze takiego zaświadczenia do 14 sierpnia nie będzie, należy je dosłać do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi do 15 września.

Najczęściej zadawane pytania Regulamin

– WNIOSEK ONLINE krok po krokuWNIOSEK ONLINE

Dokumenty (wniosek online z załącznikami) złożone w biurze Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego zostaną wysłane do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi 14 sierpnia. O kolejnych krokach w celu zawarcia umowy stypendialnej będą państwo informowani przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości telefonicznie lub meilowo.

Zaznacza się, że otrzymanie rekomendacji nie jest jednoznaczne z otrzymaniem stypendium. Wnioski osób rekomendowanych będą wysłane do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi, gdzie zapadnie ostateczna decyzja.

Od 22 lipca do 2 sierpnia biuro Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego będzie nieczynne z powodu urlopu. Dokumenty będzie można zostawiać w pokoju numer 103.

WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ NA STRONIE STYPENDIA POMOSTOWE.

Centrum Usług Środowiskowych w powiecie wieluńskim

Prowadzimy rekrutację do projektu utworzenia "Centrum Usług Środowiskowych w powiecie wieluńskim", współfinansowanego ze środków RPO WŁ 2014-2020. Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego, jako jeden z partnerów, wspiera projekt w zakresie działalności wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkańców powiatu wieluńskiego. W celu skorzystania z usług należy zapoznać się z Regulaminem projektu, oraz przedłożyć w Biurze Fundacji prawidłowo wypełniony Formularz Zgłoszeniowy wraz z Oświadczeniem i niezbędnymi załącznikami. Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej:

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Podpisuje Pełnomocnik)

OŚWIADCZENIE (podpisuje Korzystający i Pełnomocnik)

DANE UCZESTNIKA PROJEKTU (podpisuje Pełnomocnik)

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

WNIOSEK O UŻYCZENIE SPRZĘTU (podpisuje Pełnomocnik)

PEŁNOMOCNICTWO (podpisuje Korzystający)

ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE

W zasobach wypożyczalni posiadamy:

• łóżka rehabilitacyjne
  • wózki inwalidzkie
  • wózek inwalidzki - elektryczny
  • balkoniki
  • koncentrator tlenu
  • krzesło toaletowe/prysznicowe
  • nakładkę wannową
  • podnośnik transportowo-kąpielowy
  • pionizator

W celu sprawdzenia dostępności sprzętu należy skontaktować się z biurem Fundacji tel. 043 843 79 32.

Boże Narodzenie

Życzenia Święta 2018 2019

XX Edycja Programów Fundacji

22 listopada 2018 roku w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu

odbyła się uroczystość rozdania stypendiów i nagród

w XX Edycji Programów Fundacji.

Laureatom składamy ogromne gratulacje !

Przekaż 1 %

Zarząd Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego

zwraca się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na:

programy stypendialne dla uczniów i studentów,

prowadzenie bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego,

pomoc osobom niepełnosprawnym,

pokrycie udziałów własnych związanych z realizacją projektów.

Do przekazania 1% wystarczy tylko nasz numer  KRS: 0000115352

PIT można rozliczyć samodzielnie i bezpłatnie

klikając na pomarańczowy baner, który jest odnośnikiem do programu.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy w poprzednich latach

dokonywali wpłat na rzecz Fundacji.

Czyń dobro za 1% podatku !

Darmowy Program PIT dostarcza

Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

prosto szybko za darmo

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego